Apie mus

Jau keturiolika metų nuo įkūrimo pradžios, 2004 metų, UAB ‘Braitech’ yra Intex kompanijos atstovai, pristatantys populiariausius Lietuvoje karkasinius ir pripučiamus Intex baseinus bei jų priedus.
Džiaugiamės, galėdami savo klientams pasiūlyti puikios kokybės ir ilgaamžius baseinus iš šiuolaikiškų medžiagų, kurie iš tiesų išsiskiria tarp rinkoje siūlomų baseinų.
Nuoširdžiai bendraujame su kiekvienu iš Jūsų, įsiklausome į Jūsų poreikius ir rekomenduojame pačius tinkamiausius baseinus ir jų priedus Jūsų namams.
Didžiausia vertybė mums esate Jūs!
Norėtume taip pat pasidžiaugti, kad mūsų įmonė, UAB „Braitech“, ir vėl pateko tarp stipriausių Lietuvoje įmonių, turėdama aukštą mokumo reitingą. Tokį reitingą 2017 metais turėjo tik nedidelė dalis visų Lietuvoje veikiančių įmonių.
Kaip įvertinti stipriausieji? Svarbiausias vertinimo kriterijus – aukštas mokumo reitingas. Tokia įmonė gali tiek esamiems, tiek ir potencialiems verslo partneriams ar klientams įrodyti, kad yra finansiškai patikimi, gali laiku įvykdyti savo prisiimtus finansinius įsipareigojimus.
Nuoširdžiai Jūsų,
Jurgita, Ramūnas, Jūratė, Tomas,
UAB “Braitech”